Průmysl. Doprava a logistika. Obchod a služby. Stavebnictví. Zemědělství. IT a internetový obchod. Zdravotnictví. Neziskové organizace.

Mimo nejžádanějšího daňového poradenství a auditu účetních závěrek poskytujeme široké spektrum poradenských služeb obchodním společnostem, družstvům a fyzickým osobám. Obor podnikání nehraje roli, díky naší dlouholeté zkušenosti na trhu poradenských služeb jsou nám specifika různých branží dobře známa. S námi se zahraniční klienti snadněji orientují v českém prostředí a české společnosti lépe uspějí na domácích i zahraničních trzích.

Poskytneme Vám poradenské služby při zakládání a přeměně společnosti, koupi nebo prodeji obchodního podílu, při výběru vhodného účetního software,  při přípravě podkladů pro získání úvěru, v dotačních záležitostech a dále všude tam, kde jsou třeba komplexní znalosti z oblasti finanční, účetní a daňové.

Naším cílem je poskytování kvalifikovaných poradenských služeb v každé situaci. Umíme zorganizovat týmovou spolupráci v případech, kdy je třeba zapojit odborníky z jiných profesí. Výhodou jsou krátké komunikační cesty díky osobní účasti našich partnerů při řešení komplexních úkolů.