Daňové přiznání. Registrace k daním. Daňové poradenství pro právnické a fyzické osoby. Odklad placení daní. Zastupování před finančním úřadem. Národní daňové právo – daňové poradenství a optimalizace v různých oblastech podnikání. Mezinárodní daňové poradenství. Smlouvy o zamezení dvojího zdanění. Převodní ceny.

Kompetentní daňové plánování a seriozní daňové poradenství jsou mottem našeho týmu. Naši daňoví poradci jsou zde pro Vás. Jako člen Komory daňových poradců České republiky poskytujeme daňové poradenství pro právnické a fyzické osoby v oblasti českého a mezinárodního daňového práva.

Vysoce specializovaný tým provádí daňové poradenství pro velké i menší společnosti, právnické osoby různých forem, a pro fyzické osoby. Právnické osoby bez povinnosti auditu a fyzické osoby, které podávají daňové přiznání do konce března, mohou využít našich služeb pro získání odkladu placení daní do konce června.

Klademe mimořádný důraz na kvalitu a efektivní poskytování daňového poradenství, které vede k minimalizaci nákladů na straně klienta. Daňoví poradci s vysokým osobním nasazením prakticky řeší komplexní situace při zachování individuálního a diskrétního přístupu.

Daňové poradenství „na míru“

  • ušetří nepříjemná překvapení v budoucnosti
  • může zlepšit Vaši aktuální finanční situaci.