Zakládání společností. Due diligence. Fúze a akvizice. Restrukturalizace. Fondy EU. Vracení daně z přidané hodnoty zaplacené v jiném EU státě. Datová schránka. Sociální a zdravotní pojištění občanů EU.

Poskytujeme široké spektrum účetních, daňových a souvisejících poradenských služeb. Komplexní přístup, orientace na rizika a respektování individuálních potřeb klienta jsou charakteristickými rysy práce našich poradců. Restrukturalizace společností, fúze a akvizice, převody podílů a uspořádání vnitřních poměrů obchodních společností jsou příklady z praxe, ve kterých Vám náš zkušený tým ve spolupráci s kolegy z renomovaných právních kanceláří s lokální nebo mezinárodní působností zajistí efektivní poradenské služby.

Poskytujeme poradenské služby v oblasti sociálního a zdravotního pojištění občanů EU. Komplexní servis poradenských služeb pro malé a střední podniky zahrnuje nejen obvyklé vedení účetnictví a daňovou agendu, ale také zajištění administrativních úkonů jako např. správu datové schránky, přijímání pošty, provádění plateb, komunikaci s úřady a řadu dalších přidružených činností.