Kolegyně a kolegové auditoři a daňoví poradci s profesní praxí právě tak jako absolventi ekonomických fakult se zájmem o profesi auditora a daňového poradce najdou zajímavé uplatnění v naší kanceláři v Plzni.

Stabilní firemní zázemí v angažovaném týmu, začlenění do systému vzdělávání a individuální přístup zkušenějších kolegů s mezinárodními zkušenostmi v oblasti auditu a daňového poradenství umožňují rychlý profesní růst. S ohledem na široké spektrum poskytovaných služeb nabízí naše kancelář v Plzni uplatnění také zkušeným bilančním účetním, resp. dalším příbuzným profesím.

Náročnou práci auditora a poradce pomáhá zvládnout aktivní přístup společnosti k vyvažování pracovního a osobního života, moderní technika a příjemné pracovní prostředí.

Máte zájem o práci asistenta auditora nebo asistenta daňového poradce? Pozice je určena zájemcům s ukončeným bakalářským nebo magisterským studijním programem ekonomického zaměření. Znalost anglického nebo německého jazyka na komunikativní úrovni je nezbytná.

Pro více informací nás kontaktujte zde:

Kontaktní formulář