O nás

Náš tým s mezinárodními zkušenostmi je komplexně zaměřený a nabízí individuální řešení.

Jsme auditorská a poradenská společnost s dlouholetými zkušenostmi a poskytujeme profesionální služby podnikům s národní i mezinárodní působností. Sídlo kanceláře je v Plzni, naše působnost sahá tradičně za hranice Plzně a západočeského regionu.

Během více než dvaceti let působení na trhu auditorských a poradenských služeb náš zkušený tým s vysokou odbornou kvalifikací nabízí klientům profesionální řešení. Pechmannova Partners je zárukou prvotřídních odborných kompetencí, individuálního osobního přístupu a spolehlivosti. Teoretické a praktické zkušenosti jsou naše know-how, jež přináší výhody i pro Vás a Vaši společnost.

Díky naší dlouholeté specializaci na německy hovořící klientelu dokážeme v případě potřeby na odborné úrovni komunikovat přímo bez prostředníka s Vaším poradcem v zahraničí, Vašimi obchodními partnery nebo příslušným zahraničním úřadem.

Vedení společnosti

Ivana Pechmannová
auditorka

Profil
Lenka Vendelbergerová
auditorka

Profil
Pavel Hrubý
daňový poradce

Profil
  • stabilní firemní zázemí
  • angažovaný tým
  • moderní technika

Individuální přístup zkušených kolegů s mezinárodními zkušenostmi umožňují rychlý profesní růst.

Náročnou práci auditora a poradce pomáhá zvládnout aktivní přístup společnosti k vyvažování pracovního a osobního života.

Máte zájem o práci asistenta auditora nebo asistenta daňového poradce? Pozice je určena zájemcům s ukončeným bakalářským nebo magisterským studijním programem ekonomického zaměření. Znalost anglického nebo německého jazyka na komunikativní úrovni je nezbytná.

Pro více informací o aktuálních volných pozicích nás kontaktujte zde 〉